Využijte poslední možnost výprodeje, v nabídce jsou poslední kusy skladem.

Zakázková výroba textilních produktů, výrobků

Realizace zakázkové výroby textilních produktů, výrobků

Máte dobrý nápad? Chystáte se realizovat textilní výrobu? Chtěli by jste vyrábět nějaký originální výrobek v oblasti textilní či oděvní výroby a nemáte výrobní kapacity? Neváhejte nás oslovit. Máme sice svůj výrobní program, ale rádi se budeme podílet na další výrobě textilních produktů. Již v minulosti jsme spolupracovali na výrobě řady produktů z celé škály textilních výrobků. Vyráběli jsme nejrůznější produkty od triček, přes mikiny, až po takové výrobky jako jsou tašky pro plynové masky pro armádu ČR,  padáky pro kiting či tašky pro transport horkovzdušných balónů. 

Samozřejmostí je také zpracování podkladů a samotná realizace strojové výšivky, či potisku výrobků a to již sítotiskem či flockem.

Naše dílna je vybavena spoustou speciálních šicích strojů pro nejrůznější operace. Dále poskytujeme ojedinělé zázemí velkokapacitní stříhárny s možností tvorby střihových šablon pomoci moderních střihových programů od firmy ClassiCad

Neváhejte nás tedy oslovit se svojí poptávkou. Nabízíme zakázkovou výrobu produktů již v řádech desítek kusů!!! S českou kvalitou a krátkou dodací lhůtou.

 

P2127304 20171017_111944 P4100100