Využijte poslední možnost výprodeje, v nabídce jsou poslední kusy skladem.

Čepice, kšiltovky

V této kategorii najdete nabídku kvalitních dámských i pánských pracovních polokošil, tj. reklamních polokošil, které skvěle padnou a pohodlně se nosí. Kvalitní materiál a moderní střih jsou důvodem, proč jsou mezi firmami, kluby a volnočasovými spolky reklamní polokošile s potiskem stále více používány. Při nákupu reklamních polokošilí nad 3000Kč u nás získáte dopravu ZDARMA.

Polokošile patří mezi velmi oblíbený reklamní textil. A není se čemu divit. Polokošile skvěle padne mužům i ženám. Polokošile je více stylová, než obyčejné pracovní tričko s logem. Pracovní polokošile najde uplatnění jako gastro oděv pro číšníky a servírky. Stejně tak můžete uvidět pracovní polokošili u záchranářského a jiného zdravotnického personálu, nebo pro záchranáře, stejně jako u montérů nebo na firemních akcích. Všude tam se firemní polokošile s potiskem vyskytuje.

Pracovní polokošile mají sportovní nádech skloubený s elegancí díky límečku. Jakákoliv reklamní polokošile se tedy hodí nejen na sportovní akce, ale i pro volnočasové aktivity. Ocení je nejen vaši zaměstnanci, ale i vaši zákazníci či partneři, kterým chcete věnovat menší firemní či upomínkový dárek.

Materiál reklamních polokošil

V naší nabídce najdete sortimentu polokošil osvědčených značek, jakými jsou polokošile od  Xfer nebo polokošile Sol's. Na výběr u nás máte:

  • reklamní polokošile ze 100% bavlny,
  • reklamní polokošile ze 100% polyesteru
  • i jejich kombinace.

Každý milovník polokošil si tedy přijde na své. Bavlna je jemná a přináší komfort během nošení. Polyester je vysoce odolný materiál, který zajistí dlouhodobou životnost v případě pracovních polokošil pro účely prezentace firmy.

Důležitou předností polokošil s potiskem je nejen možnost prezentace firemní identity nebo i sdělení příslušnosti a sounáležitosti zaměstnanců k vašim firemním hodnotám, ale hlavně jde o to, že jakákoliv polokošile umožňuje pohodlný pohyb. Vyberte si z nabídky různých materiálů polokošile pique nebo polokošile hladká. Materiál se nesrazí ani nevytahá během nošení či z důvodu častého praní. Polokošile jsou špičkové kvality šití a mají skvěle padnoucí střih. 

Rozsáhlý sortiment reklamních polokošil

Nabízíme vám opravdu širokou škálu barev, velikostí, stylů a materiálu, které si můžete u našich polokošil zvolit. A to samozřejmě v pánském i dámském provedení. Pánské polokošile s potiskem se liší zejména střihem, kdy dámské polokošile jsou vypasovanější v bocích.

Zajistíme potisk reklamních polokošil

Na reklamní polokošili vám rádi zhotovíme potisk metodou „výšivka”. Výšivky jsou ideální volbou pro potisk reklamního oblečení. Nejenže dobře vypadají, ale velmi dlouho vydrží. Během praní neztrácí barvy a nepoškozují se. 

Ukázka pracovní čepice s potiskem

Obrázek nějaké realizace potisku polokošile (vložit do textu, obrázek nazvat „firemni-polokosile-s-potiskem.jpg, alt a title img: Ukázka reklamní polokošile s potiskem).

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k možnostem potisku reklamních polokošil, termínům dodávek nebo technickým parametrům vybraného textilu, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám sdělíme podrobnosti, dohodneme s vámi individuální podmínky u velkoobjemových zakázek apod.