FAQ

Nejčastěji kladené otázky

 

Proč je objednávka zpětně ověřována telefonicky nebo e-mailem?

Snažíme se veškeré objednávky ověřovat telefonicky při nezastižení zákazníka i e-mailem. Jedná se v podstatě o zákaznický servis či nadstandardní službu našeho internetového obchodu, kdy se zákazníkem náš zaměstnanec projde jeho objednávku zkonzultuje vybrané velikosti, případně je upřesní. Snažíme se tak zamezit špatnému zvolení velikosti a tak šetříme Váš čas a peníze při případné výměně zboží.
 

Je důležité oveřit svoji velikost?

Ano, oveřit velikost je důležité. Používáme tzv. německé číslování výrobků, proto dopuručujeme ověřit si u každého výrobku dle příslušné velikostní tabulky svoji velikost. Správným výběrem velikosti zamezíte zbytečné ztrátě času a finančím vícenákladům při případné výměně zboží.
 

Je možné špatně vybraný/nevhodný výrobek vyměnit či vrátit?

Ano, špatně vybraný či nevhodně zvolený výrobek můžete při nákupu v internetovém obchodě v zákonném termínu vyměnit či vrátit. Toto pravidlo se ovšem nevztahuje na individuálně upravované výrobky (prodlužování, zkracování, jiné upravy, nebo například aplikace firemního loga na výrobek) či na výrobky zhotovené dle individuálních požadavků na zakázku.

 

Je možné na výrobky nabízené v internetovém obchodě realizovat firemní výšivku či potisk?

Ano, na téměř všechny nabízené výrobky je možné realizovat výšivku či potisk. V případě zájmu o výšivku či potisk nás kontaktujte a my Vám nabídneme pro Vás nejpřijatelnější řešení, provedení aplikace firemního loga.

 

Jsou součástí kuchařského rondonu i knoflíky do rondonu?

Ne, knoflíky do kuchařského rondonu nejsou součástí kuchařského rondonu, aby si mohl každý zákazník individuálně dle svých potřeb zvolit provedení knoflíků do rondonu. Vyjímkou je modelová řada rondonů Plus, která má zapínání na druky, tudíž nejsou knoflíky potřeba.
 

 

Máte jiný dotaz - kontaktujte nás

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy