Historie firmy

Firma Dandy vznikla v roce 1993 jako výrobce profesních oděvů. Prvotní ideou bylo dodávat  zákazníkům kvalitní originální pracovní a gastro oděvy včetně kompletního zákaznického servisu. Již v roce 1934 byla založena partnerská firma ve Švýcarsku, se kterou spolupracujeme dodnes. 

1993

Zakládáme firmu Dandy s provozovnou v Mikulově jako výhradního dodavatele pro obchodního partnera ve Švýcarsku.

2000

Stěhujeme provozovnu z Mikulova do Diváků.

2005

Definitivně nacházíme své útočiště v Šitbořicích.

2007

Rozšiřujme svoji působnost a začínáme působit i jako dodavatel profesních oděvů na český trh.

2009

Zahajujeme provoz internetového obchodu pracovních a gastro oděvů www.dandysro.cz . Přecházíme na tvorbu střihových šablon pomoci softwaru ClassiCAD.

2010

Rozšiřujeme nabídku produktů a spolupráci s řadou dodavatelů. Otevíráme nový prodejní sklad v Šitbořicích.

2013

Rozšíření internetového prodeje také pro naše zákazníky na Slovensko www.dandysro.sk .

budova dandy šitbořice stříhárna sklad látek šicí dílna sklad příprava prodejní sklad dandy šitbořice

Cílem naší firmy, jako přímého výrobce, je uspokojit nejnáročnější požadavky našich zákazníků při výrobě zakázkových pracovních oděvů a gastro oděvů. Specializujeme se na malosériovou výrobu kvalitních oděvů, dbáme na kvalitu materiálů, které odebíráme převážně od dodavatelů z Evropské unie a na kvalitu zpracování samotného výrobku. Při naší výrobě se snažíme co nejvíce komunikovat se zákazníkem a vycházet mu vstříc ve střihových úpravách oděvů pro potřeby jeho profese. S kapacitou naší dílny pro nás není žádný problém splnit požadavky jak drobných živnostníků, tak i velkých firem. Vyrábíme zakázkové pracovní oděvy již od jednoho kusu. Naší poslední novinkou je on-line prodej přes e-shop. Věříme, že naše úsilí se ubírá správným směrem, důkazem jsou naši spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí.

 

Profil firmy

S profesním ošacením jsou čím dál tím více spojena slova jako ochrana, hygiena, funkčnost, kvalita materiálu a zpracování, povrchové úpravy a zušlechtění, barvy, design, údržba, padnutí, pohodlí a pocit pohody. Firma Dandy spol. s r.o. se již od svého vzniku snaží ve všech těchto faktorech vycházet co nejvíce vstříc svým zákazníkům. V poslední době se dle našich zkušeností čím dál tím více prolíná svět práce, módy, volného času a sportu. Změny vycházejí z poznatku, že ženy a muži nechtějí mít jen pracovní oděvy, které by je chránily, ale ve kterých by se cítili dobře a ve kterých by pracovali rádi. Vystupování zaměstnanců na veřejnosti a v přímém kontaktu se zákazníky určuje firemní image a zanechává určitý dojem ve Vašem zákazníkovi. Hovoří se stále více o tzv. corporate design, corporate identity nebo o corporate fashion, což v podstatě znamená oděvní vizitku firmy. Proto je rozhodující nadčasový design s módním nádechem, spojený s vysokou funkčností materiálů, tvarů a pohodlných střihů. Tyto aspekty předurčují naše pracovní oděvy pro použití nejen pro řemeslníky, pracovníky ve službách a průmyslu, ale prostě pro všechny, kteří se chtějí v práci dobře cítit, příjemně vypadat a dělat dobrou vizitku své firmě.

 

Čím se naše firma zabývá?

Výroba a prodej zakázkových pracovních oděvů

Hlavním oborem naší firmy je výroba a prodej zakázkových pracovních oděvů. Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a poznatků. Snažíme se nabízet nadstandartní oděvy, které se vyznačují propracováním do nejmenšího detailu, originalitou střihu a kvalitou použitého materiálu. Základní modely pracovních oděvů také naleznete v našem e-shopu.

Výroba a prodej zakázkových gastro oděvů

Nabízíme velkou škálu gastro oděvů od kuchařských rondonů po zástěry, vše v široké paletě barev a velikostí. Z důvodu velkého zájmu o zakázkovou výrobu gastro oděvů stále rozšiřujeme její nabídku. Základní modely gastro oděvů naleznete v našem e-shopu.

Prodej reklamního a doplňkového textilu

Ve spolupráci s našimi dodavateli nabízíme sortiment reklamního textilu (trička, mikiny, polokošile, čepice, atd.), termoprádla, funkčních ponožek, zimních oděvů a jiného doplňkového textilu. Samozřejmostí je vyšití nebo potisk textilu logem firmy.

Prodej pracovní obuvi

Z důvodu poptávky našich zákazníků postupně rozšiřujeme nabídku pracovní obuvi a gastro obuvi. Dáváme přednost kvalitě, tudíž nabízíme kvalitní pracovní obuv ze Slovenska. Nabízíme produkty firmy Wintoperk výrobce pracovní obuvi s dlouhou tradicí. Modely pracovní obuvi naleznete v našem e-shopu.

Výšivka a potisk

Na veškeré pracovní a gastro oděvy vám dle poptávky zhotovíme výšivku či potisk a to od zhotovení vyšívacího programu až po samotnou realizaci výšivky či potisku.

Tvorba střihů

Používáme nejmodernější počítačové technologie pro tvorbu a výrobu střihových šablon. Střihové šablony tvoříme jak pro vlastní výrobu pracovních oděvů, tak pro komerční tvorbu.

 

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy