Kariéra

Nabídka zaměstnání

Níže můžete vybírat z aktuálních volných pracovních pozic. Nabízené pracovní pozice pro provozovnu Šitbořice. Jedná se o sériovou a zakázkovou výrobu pracovních a gastro oděvů. Jednosměnný provoz (6:00 - 14:30). V případě zájmu o některou z nabízených pozic kontaktujte p. Jankovou tel. 777 703 761.

 

Aktuální volné pozice:

 

Kontrolor/ka kvality oděvů.

Požadujeme: Chuť pracovat, samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost. Zkušenosti se sériovou výrobou oděvů vítána. Možnost zaučení.
Naplň práce: Sériová a zakázková výroba pacovních oděvů. Kontrola a balení výrobků, pomocné práce a drobné operace na šicí dílně.
Nabízíme: Zaměstnání na HPP, částeční úvazek, dlouhodobá brigáda (dle domluvy). Jednosměnný provoz, pravidelný výdělek, stabilitu a zázemí rozvíjející se firmy, příspěvek na dopravu. Vhodné i pro ZPS a ZTP (omezení je pouze schodiště v budově). Nástup možný ihned.
 
 
Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy