Využijte poslední možnost výprodeje, v nabídce jsou poslední kusy skladem.
1 položek celkem
polo star dam
Výprodej
50 Kč bez DPH
60,50 Kč

Kvalitní dámská polokošile, úplet 200g/m2, 100%bavlna, úplet Pique.

534/ORA

Hledáte kvalitní a pohodlné pracovní oblečení pro zdravotníky a záchranáře? V našem sortimentu najdete veškeré oděvy, které budou vaši zaměstnanci potřebovat. Striktně bílé oblečení, které bylo využíváno v minulosti je již passé. Dnes již na trhu najdete různé obměny a různé střihy, které záchranářům sedí lépe. Rádi vám vyrobíme oblečení pro záchranáře také na zakázku včetně výšivky či potisku. 

Jak vybírat oblečení pro zdravotníky a záchranáře?

V první řadě je potřeba zamyslet se nad tím, jakou práci bude váš pracovník vykonávat. Záchranáři, kteří svou práci vykonávají převážně venku potřebují pohodlné oblečení, které bude obsahovat reflexní prvky pro zvýšení jejich bezpečnosti. Při práci v zimě a nepříznivých povětrnostních podmínkách potřebují teplé oblečení, které zahřeje. Pro takové případy jsou vhodně softshellové bundy a fleecové mikiny. Pro práci v létě se naopak hodí reflexní kraťasy nebo 3/4 kalhoty. Zdravotníci v nemocnicích se bez reflexních prvků obejdou, ale vyžadují vysoké pohodlí a volnost pohybuNa praktičnosti dodává například i počet kapes či poutek. Záchranářům se hodí kapsy pro uložení drobných věcí jako jsou mobilní telefony či vysílačky. Zdravotníci ocení kapsy na pera či základní lékařské pomůcky.

Materiál záchranářského oblečení

V Dandy dbáme na to, aby byl materiál oděvů pro záchranáře kvalitní a velmi odolný. Náročná práce záchranářů obnáší také hodně potu, a proto vybíráme materiály, ve kterých se zdravotníci nebudou potit nebo naopak v zimě nebudou mrznout. Pro výrobu oděvů používáme převážně bavlnu a polyester. Polyester zajistí dostatečnou pružnost a vysokou odolnost. Bavlna naopak pohodlí. Bavlna je příjemná na dotyk, měkká a jemná. Najdete u nás také materiály softshell a fleece vhodné pro chladného a nepříznivého počasí. 

Nabídka záchranářského a zdravotnického oblečení Dandy

V našem sortimentu najdete:

Nedílnou součastí je také pracovní obuv a pantofle. Najdete u nás širokou nabídkou obuvi od špičkových dodavatelů.

 

 

bunda softshell zachranar ččk decin softshellova bunda zachranar emergency responce team

Oblečení pro záchranáře a zdravotníky na zakázku


Z jakého materiálu je oblečení pro zdravotníky a záchranáře vyrobeno?

Oblečení je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Využíváme kombinaci bavlny a polyesteru, které zajišťují pohodlí a komfort. Kvalitu materiálu kontrolujeme přímo při výrobě a používáme tak prověřené a nezávadné výrobky. Materiály jsou testovány na škodliviny a certifikovány dle ISO 9001:2001 a ISO 14001.

Proč oblečení pro zdravotníky a záchranáře od Dandy?

Kromě kvalitních materiálů je oblečení od Dandy vyráběno s důrazem na skvěle padnoucí střihy, které umožňují komfort a pohodlí během pohybu. Oblečení je vybaveno dostatečným počtem kapes a poutek a reflexními prvky. Najdete u nás sortiment vhodný pro letní i zimní měsíce. 

Vyrábíte oblečení na zakázku?

Oblečení pro zdravotníky a záchranáře vyrábíme také na zakázku. Barevné kombinace, materiály i střihy přizpůsobíme vašim požadavkům. 

Je možné nechat si oblečení potisknou logem? 

Oblečení lze u nás nechat také potisknou logem vaší firmy. Pro potisk používáme technologii potisku „výšivka a nášivka” nebo „sítotisk”.

Jak probíhá doručení zboží?

Zboží je možné vyzvednout zdarma osobně na prodejně v Šitbořicích (cca 40 minut od Brna) nebo vám ho zašleme na požadovanou adresu. Pro dopravu po České republice využíváme služeb Zásilkovny, DPD, nebo Českou poštu. Při nákupu nad 3000 Kč je doprava zdarma. Zasíláme také na Slovensko.