Využijte poslední možnost výprodeje, v nabídce jsou poslední kusy skladem.

Pracovní kalhoty

6 položek celkem
kalhoty s laclem praktik modro sedy
Výprodej
955,90 Kč –68 %
250 Kč bez DPH
302,50 Kč

Pracovní kalhoty s laclem. Materiál bavlna /polyester, různé barvy.

681/MOD
pracovni kalhoty s laclem craft modre
Vytvoř si originál
1 197,90 Kč –74 %
250 Kč bez DPH
302,50 Kč

Kalhoty s laclem Craft modré, materiál polyester/bavlna.

678/46
pracovni kalhoty do pasu craft modre
Výprodej
871,20 Kč –73 %
190 Kč bez DPH
229,90 Kč

Kvalitní pracovní kalhoty Craft, různé barvy, materiál polyester/bavlna.

651/46
kalhoty praktik modro sede
Výprodej Také v nadměrné velikosti
od 726 Kč–72 %
190 Kč bez DPH
229,90 Kč

Kvalitní pracovní kalhoty modro-šedé. Materiál 65%polyester 35%bavlna.

966/MOD
kalhoty s laclem volvo
Výprodej
1 185,80 Kč –80 %
190 Kč bez DPH
229,90 Kč

Pracovní kalhoty s laclem Volvo modré. Materiál 65%polyester, 35%bavlna.

669/50
kalhoty cerne 1
Výprodej
482,79 Kč –74 %
100 Kč bez DPH
121 Kč

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ - Kvalitní pracovní kalhoty černo-modré. Materiál 65%polyester 35%bavlna.

1164/42

Největšímu zatížení ze všech pracovních oděvů jsou většinou vystaveny pracovní kalhoty. Proto je pro jejich uživatele důležitá odolnost použitého materiálu a jeho snadná údržba. Vedle materiálu hraje významnou roli kvalitní a precizní zhotovení pracovních kalhot. Rozumíme požadavkům našich klientů, také proto vyrábíme pouze takové pracovní kalhoty, které tato kritéria spolehlivě splňují. 

Používání pracovních kalhot má pro pracovníky hned několik výhod:

  • ochrana před ušpiněním,
  • ochrana před poraněním,
  • pomoc při nošení/odkládání drobného nářadí. 

Výběr pracovního kalhot a montérek

Při výběru pracovní kalhot (montérek) zvažte několik důležitých věcí. Jedním z nich je prostředí, v jakém se budou pracovní kalhoty používat. Pracovní kalhoty se využívají ve stavebnictví, strojírenství, zemědělství, zdravotnictví, v průmyslovém odvětví a jsou vhodné i pro domácí kutily. Jejich využití najdeme v širokém spektru odvětví. Z tohoto důvodu jsou některé z nich speciální přizpůsobeny profesím. 

Kucharske kalhoty Split - detail zpracování       kalhoty sadros2      pracovni kalhoty do pasu craft modre zada 

 

Speciální pracovní kalhoty

Pro svářeče a hasiče na trhu najdete nehořlavé pracovní kalhoty (montérky). Montérky jsou upraveny speciální nehořlavou chemikálii. Pro elektrikáře existují antistatické montérky. Pro lesníky a dřevorubce jsou vhodné neprořezné montérky, které jsou opatřeny protipořezovou vložkou. Ta chrání pracovníky při práci s ostrými předměty. Pro silničáře jsou vhodné montérky vybavené reflexními prvky

Při výběru by se také mělo brát zřetel na roční období, ve kterém se bude pracovat. Zimní pracovní oděvy včetně pracovních kalhot bývají zatepleny a vyrobeny z materiálu s vyšší gramáží. Pro letní období jsou vhodnější pracovní kraťasy. Ovšem zde je důležité myslet na typ práce, aby nedošlo k úrazu. 

Materiál pracovních kalhot

Pracovní kalhoty se vyrábí z bavlny nebo ze směsice materiálu - bavlna a polyester. Druhá varianta bývá častější, protože jsou odolnější. Pracovní kalhoty, zejména ty pro řemeslníky, jsou vybaveny různými výztužemi, které chrání proti oděru. Tyto výztuže se nachází nejčastěji na místech, které jsou často namáhány - kolena, kotníky, ramena, oblast kolem zápěsti, lokty apod. Montérky bývají opatřeny reflexními prvky, pro práci za špatné viditelnosti či v noci. Vhodné je doplnit k nim reflexní čepice a reflexní bundy.

Střih pracovních kalhoty

Pracovní kalhoty by neměly být pracovníkům uplé ani příliš volné. Měli by se v nich cítit dobře a volně se pohybovat. V tomto případě záleží na zvoleném střihu a také typu pracovních kalhot. Na výběr jsou pracovní kalhoty do pasu, pracovní kalhoty s laclem i kombinézy. 

Vyberte si z širokého sortimentu pohodlných a odolných pracovních kalhot . Jejich dobré vlastnosti jistě oceníte při každodenním zatížení v pracovním procesu. Využijte jedinečné příležitosti a získejte kvalitní pracovní kalhoty střihu a barvy dle vašich představ. 

Pracovní kalhoty (montérky) s laclem

Pracovní kalhoty nebo také montérkové kalhoty s laclem patří u řemeslníků i zemědělců mezi nejoblíbenější pracovní oděv. Montérkové kalhoty s laclem vyrobené v Dandy mají materiál a střih umožňující volný pohyb bez omezení a vzdušnost. Materiál je odolný proti oděrkům a lze prát na vysoké stupně. Výhodou pracovních kalhot s laclem je ochrana spodní vrstvy oblečení (pracovního trika) a zvýšena ochrana těla zaměstnance. Mezi další výhody patří větší množství kapes či poutek na odkládání drobných předmětů. Podobně jako spodní část kalhot v okolí kapes, boků či nohavic, je vyztužený v namáhaných místech i lacl. Zapínání montérkových kalhoty je řešeno z boku, což umožňuje pohodlné oblékání a svlékání. Šířka pasu je regulována také pomocí gumy v pase. 

Dámské i pánské pracovní kalhoty s laclem i bez něj

Tvrdou práci vykonávají jen muži? Dávno už tomu tak není, a proto v našem sortimentu najdete také dámské pracovní kalhoty (montérky) z kvalitních materiálů a střihů přizpůsobené typické postavě žen.

Zakázkový výroba pracovních kalhot v Brně

Na přání vám zhotovíme na pracovní kalhoty libovolný potisk nebo výšivku. V případě, že si nevyberete z nabídky pracovních kalhot v našem e-shopu, vyrobíme pro vás zakázkové pracovní kalhoty. Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám vaše požadavky. Kvalitní pracovní oděv vám vydrží mnohem déle a jeho cena je v konečném důsledku nižší než u kvalitních a levných asijských výrobků. Zakázkové výrobky zhotovíme již od jednoho kusu. Vyzkoušejte českou kvalitu a obraťte se na ověřeného výrobce pracovních oděvů v Brně.

Nezapomeňte k pracovním kalhotám vzít kvalitní pracovní bundy, pracovní zástěry či pracovní pláště