Využijte poslední možnost výprodeje, v nabídce jsou poslední kusy skladem.

Reflexní pracovní oděvy

Víte, že reflexní prvky dokáží zviditelnit člověka na silnici až desetinásobně? Oděvy s reflexními prvky jsou důležité nejen pro běžné chodce, ale hlavně pro pracovníky, kteří pracují v terénu za snížené viditelnosti či v noci. Jsou jimi zejména silničáři a záchranáři. Reflexní prvky by měly být umístěny na pracovních bundách, pracovních čepicích i pracovních kalhotách včetně pracovní bot. 

Reflexní prvky bývají umístěny ve formě pruhu kolem nohavic kalhot, rukávů bund či vest, kolem hrudníku i kolem kapes či švu. 

Reflexní pracovní oblečení

V naší nabídce najdete kvalitní reflexní oděvy vyrobené z certifikovaných materiálů s dlouhou životností. Oděvy jsou vyrobeny ze směsi bavlny a polyesteru. Pracovní oděvy vybírejte také podle gramáže, kdy platí čím vyšší gramáž, tím kvalitnější a odolnější oděv. Mezi nejžádanější oděvy s reflexním prvkem patří:

  • reflexní pracovní vesta,
  • reflexní pracovní budan,
  • reflexní pracovní kalhoty a montérky,
  • reflexní pracovní mikiny.

Výroba pracovních oděvů s potiskem na zakázku v Brně

Pracovní oděvy s reflexními prvky vám rádi vyrobíme na zakázku podle vašich představ a požadavků. Na oděvy tiskneme loga společnosti pomocí technologie výšivka. Výhodou výšivky je kvalitní zpracování a dlouhodobá životnost. Při praní či jiné zátěži se logo neodírá a neztrácí barvy. Vyberte si z naší nabídky nebo nás rovnou kontaktujte. Rádi vám s výběrem pomůžeme. Vyzkoušejte českou kvalitu a obraťte se na ověřeného výrobce pracovních oděvů v Brně.

Reflexni-bezpecnostni-vesta  reflexni-pracovni-bunda-s-potiskem-egger

Reflexni-pracovni-bundy reflexni-pracovni-polo-tricko