Systémy obuvi Wintoperk

3D řez

1. Lícovaná hydrofóbní useň 2,0-2,2mm, 2. Ochranný pásek, 3. Prodyšná extra široká plastová výstuž špice, 4. Speciální dezén zabezpčující protismykovost podešvy, 5. Podšívka, 6 Antiperforační, antitatická, stélka bez kovových částí, 7. Polyuretan vysoké hustoty zabezpečuje vysokou odolnost proti oděru, je antistatický a odolný vůči oleji a ropným látkám, 8.Polyuretan nižší hustoty zabezpečuje tlumení otřesů a pohodlí při chůzi a stání, 9. Speciální vyjmutelná stélka se systémem kontroly pocení Vildona Drysole, 10. Patka z materiálu vysoce odolného vůči oděru, 11. Reflexní body pro zvýšení bezpečnosti, 12. Ohranná bandáž, 13. Rychlosněrovací systém, 14. Cordura - extra silná 400g/m prodyšná, životnost 7x delší než nylon, bavlna a nebo polyester, 15. Podšívka s molekulovou struktůrou tkaniny se systémem ventilace a odolností vůči oděru, 16. Mezipodšívka

 

Systémy obuvi

Popis technologií použitých při výrobě obuvi

on micro technologieOn micro je speciální materiál na bázi mikrovlákna, který převyšuje hydrofóbní přírodní useň podporující její nejdůležitější vlastnosti voděodolnost a prodyšnost. Onmicro struktůrou reprodukuje technické charakteristiky přírodní kůže a navíc je antibakeriální , pratelný (do 60°C), lehký, ekologický, a extrémně odolný i vůči chemickým látkám.

on cup technologieOn cup je nová extra lehká prodyšná plastová špička o dvojí hustotě. Díky její perforaci ve svevněné prstové části nabízí maximální prodyšnost a úspěšně splňuje i ty nejpřísnější nárazové a tlakové testy. Z tohoto důvodu se může pyšnit INERSCOP certifikací.

q-flex technologieQ- flex stélky vyrobené z antiperforační tkaniny nabízejí maximální záruku: jsou houževnaté jako ocel, lahké, ohybné a bezpečné. Stélky nabízejí maximální ochranu proti propíchnutí i u hřebíků s velmi malým průměrem hrotu, přitom nabízejí optimální termoizolační vlastosti a výborný komfort. L-protection je jedinou právně uznanou světovou značkou, která splňuje všechny bezpečnostní standarty.

vildona technologieOptimální mikroklima v obuvi zabezpečuje hlavně vysoká prostupnost vodních par a nízká nasákavost potu.

poliyou technologiePOLITEC je mikro-buňková polyuretanová pěna s vynikající prostupností vodních par a absorbcí potu. POLIYOU je patentovaná pěna s otevřenými buňkami, která přináší pohodlí miliónům zákazníkům známých světových výrobců obuvi. Recoil je revoluční patentová stélková pěna, která je velmi lehká a tvárná. Má vynikající tlumící vlastnosti, které poskytují svalstvu nohou úlevu při chůzi i stání.

anatomical half insole technologieSpeciální dvousložková pedešev, určená hlavně do prostředí, kde hrozí nebezpečí podklouznutí. Je vyrobená z vysoko kvalitní polyuretanové směsi s výrazně vylepšenými protismykovými vlastnostmi. Součinitel smykového tření je mnohonásobně vyšši jak stanovuje norma. Anatomická půlstélka nabízí vysoký komfort při chůzi i při dlouhodobém stání. Neztrácí svůj tvar ani při dlouhodobém používání a výrazně zlepšuje pohodlí při práci ve stoje.

vildona drysole technologieHygienický komfort obuvi navyšuje kombinace anatomické půlstélky a značkové stélky Vildona Drysole. Je vyrobená ze speciální netkané směsové textílie polyesterúviskóza. Má výborné tepelno-izolační vlastnosti, vynikající absorbční a desorbční vlastnosti. Absorbuje a akumuluje vlhkost vznikající při nošení obuvi a tím zabezpečuje vždy příjemný pocit suchých nohou v teple. po vyzutí a vyjmutí stélky ochází k jejímu vysušení. Navíc je vypratelná fo 30°C, stálobarevná, odolná proti oděru, dlouhodobě flexibilní, zabraňuje únavě při chůzi.

Nákresy technologií použitých při výrobě obuvi

on micro technologie vildona technologie vildona technologie graf poliyou technologie anatomical half insole technologie q-flex technologie

 

Základní kategorie pracovní a bezpečnostní obuvi

Popis kategorií pracovní obuvi nabízené v našem e-shopu

kategorie pracovní obuvi

 

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy