Výšivka a potisk

Zajišťujeme kompletní službu zhotovení firemního loga na vyrobené pracovní oděvy a gastro oděvy. Od zpracování programu dle předlohy až po samotnou realizaci.

Výroba výšivek, nášivek či tisku probíhá tak, že zákazník nám dodá předlohu pro zpracování loga buď v počítačové formě (nejlépe COREL DRAW 8, AI, JPG, TIFF), vytištěné na papíře v co nejostřejším provedení, nebo si dodá svůj již zpracovaný program pro výšivku.

V případě požadavku na kalkulaci ceny nás kontaktujte.

 

Výšivka a nášivka 

Výšivky provádíme na všechny druhy textilních materiálů. Je též možné vyrobit samostatné nášivky, které se poté našívají na hotové výrobky. Jsme také schopni zhotovit výšivky na pracovní čepice. Výšivku můžeme vyrobit po celém obvodu čepice. Vyšíváme také na ručníky, hotové tašky, kravaty a jiné speciální výrobky. U nášivky se vyšití předlohy provádí na zvláštní textilii. Po zhotovení je možné nášivku přímo našít na požadovaný oděv popřípadě dodat zvlášť pro pozdější použití. Forma nášivky se provádí zejména u oděvů kde je špatná dostupnost pro vyšívací stroj (švy, úzká místa, atd.), materiál oděvu není vhodný na přímou výšivku, atd.

   

   

Kalkulace ceny výšivky a nášivky probíhá na základě počtu stehů ve výšivce. Je tedy důležité uvádět do podkladů kalkulace rozměr požadované výšivky, počet kusů a přiložit obrázek loga. Obecně platí, že výšivka a nášivka se lépe cenově vyplatí pro menší počet kusů, menší rozměry loga. Při větším počtu vyráběných kusů je možné zvážit použití metody sítotisku, je ovšem třeba mít na paměti, že výšivka či nášivka je zřejmě nejkvalitnější metodou tvorby loga na oděvy ze všech nabízených a má tedy i nejdelší životnost.

 

Flock

Jedná se o umělý samet ve tvaru loga, výroba probíhá metodou sítotiskového nanášení lepidla a následné vysokonapěťové aplikace doporučujeme tam, kde se jedná o velké jednobarevné plochy a kde by výšivka byla zbytečně drahá například na záda u pracovní bundy, blůzy, vesty nebo pracovní kombinézy.

flock vzorky flock zástěra flock zástěra 

Kalkulace ceny flocku je závislá na rozměru, počtu barev a počtu kusů, uvádějte tedy prosím jako podklad pro kalkulaci flocku všechny tyto údaje společně s obrázkem loga. Obecně platí, že flock se lépe cenově vyplatí proti výšivce pro větší počet kusů a pro větší rozměry loga. Je vhodnější pro jednobarevné loga.

 

Sítotisk

Na základě vámi dodané předlohy loga či návrhu provedeme programovou přípravu tiskové předlohy a připravíme printony pro osvit tiskových sít. Poté probíhá samotný tisk přes síta na textilii.

sítotisk technologie sítotisk vesta sítotisk bunda  sítotisk tašky

Kalkulace ceny sítotisku je závislá na velikosti požadovaného loga, počtu barev a počtu kusů. Uvádějte tedy prosím veškeré tyto údaje a přiložte obrázek loga pro co nejpřesnější kalkulaci ceny. Obecně platí, že sítotisk se lépe cenově vyplatí proti výšivce pro větší počet kusů a větší rozměr loga. Je vhodnější pro kombinaci více barev v logu.

 

Jiné metody transferu

V případě specifických požadavků na přenos loga či návrhu na textilie jsme schopni po konzultaci nabídnout i jiné metody transferu.

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy