Gastro oděvy, kuchařské oblečení

Zakázkové gastro oděvy, kuchařské oblečení

Vyrobíme pro vás celý sortiment zakázkových gastro oděvů. Kuchařské a gastro oděvy jsou určeny zejména pro pracovníky v restauracích, hotelech a jiných gastro zařízeních. Zde zobrazené gastro oděvy jsou ukázkou zakázkové výroby pro konkrétní zákazníky a mohou sloužit jako reference, či jako inspirace. Pro vaše potřeby vyrobíme gastro oděvy dle vašich požadavků a přání (barevné kombinace, střihové úpravy). Samozřejmostí je vyšití nebo potisk logem restaurace, jménem, atd. Výroba již od jednoho kusu.

Krátké dodací lhůty

Čas jsou peníze a my to moc dobře víme. Nabízíme oproti konkurenci opravdu krátké dodací lhůty. Přizpůsobíme se vašim termínům a potřebám.

Pohodlí a vysoká odolnost

Objevte nebývale pohodlné gastro oděvy. V naší dílně vznikají výrobky, které splňují všechna důležitá kritéria. Jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, nabízejí komfort při nošení v práci a navíc jsou za velmi příznivé ceny.

Dodáme vám kuchařské rondony, zástěry, kuchařské kalhoty a mnoho dalších gastro oděvů. Při výrobě používáme speciální programy pro tvorbu a úpravu střihových šablon, což nám umožňuje tvořit pohodlné a praktické výrobky.

Zakázková výroba pracovních oděvů nemusí být drahá

Víte, že gastro oděvy na zakázku lze ve finále získat často za nižší cenu, nežli sériově vyráběné kusy? Kvalitní oděvy vydrží déle, nepotřebujete je tak často obměňovat a tudíž ve výsledku vyjdou levněji než gastro oděvy levné a nekvalitní, které jsou často nabízené v supermarketech a hobbymarketech. Navíc zakázkové oděvy mohou být šité na míru a poskytnou tak jejich uživatelům ještě vyšší úroveň pohodlí. Pracovní oděvy vám opatříme libovolným potiskem, nebo výšivkou. Vaši pracovníci tak budou snadno rozeznatelní a navíc získáte zdarma dobrou reklamu pro svoji firmu.

Výšivka a potisk

Veškeré oděvy opatříme logem vaší firmy. Zvolíme pro vás nejvýhodnější způsob aplikace. Více info zde.

Kontaktujte nás a získejte více informací o výrobě pracovních oděvů na zakázku.

 

Zákaznický servis

Zakázková výroba - zaměření a konzultace 

Nabízíme možnost zaměření a konzultace s odborným pracovníkem. Po předchozí telefonické domluvě je možné předvedení, změření a vyzkoušení vzorků  konzultaci vhodných výrobků v prodejním skladě Šitbořice

 

E-shop - ověření, konzultace objednávky

Jako nadstandardní službu nabízíme našim zákazníkům, kteří nakupují v internetovém obchodě telefonické ověření objednávky, kdy náš odpborný pracovník probere se zákazníkem jeho objednávku, zkonzultuje vybrané velikosti a případně poradí při výběru. V případě požadavku na opatření výrobku výšivkou či potiskem probere se zákazníkem podrobnosti.

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

 

 

 

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy