Kuchařské čepice, šátky

Nabízíme vám kuchařské čepice klasické nebo baret, kuchařské šátky různých barev, nebo s ozdobným výpustkem. V případě zájmu vám vyrobíme čepice nebo šátky i z jiné barvy, či jiných střihových úprav. Zakázková výroba již od jednoho kusu. Na kuchařskou čepici či baret je možné zhotovit výšivku dle vašich přání. Zde je menší ukázka z naší výroby.

Základní modely kuchařských čepic naleznete také v našem e-shopu.

 

Kuchařská čepice

Klasická kuchařská čepice, pro všechny konzervativní kuchaře, kteří preferují tradici. I tu lze ovšem dle vašeho přání ozdobit barevným doplňkem. Lze vyrobit v barvě či barevné kombinaci dle vašich přání.

kuchařská čepice kuchařská čepice kuchařská čepice kuchařská čepice kuchařská čepice s výšivkou

 

Kuchařská čepice Chef

Trendová kuchařská čepice určená pro kuchaře, kteří preferují nové vlny v odívání. Lze vyrobit v barvě či barevné kombinaci dle vašeho přání.

kuchařská čepice chef kuchařská čepice chef  kuchařská čepice chef kuchařská čepice chef

 

Kuchařský baret

Kuchařský baret určený pro kuchařské "bohémy", kteří se chtějí odlišit. Lze vyrobit v barvě, nebo barevné kombinaci dle vašich představ.

kuchařský baret černý kuchařský baret pizza kuchařský baret le carrousl kuchařský baret

 

Kuchařský šátek

Kuchařský šátek by neměl při práci postrádat opravdu žádný kuchař. I ten pro vás vyrobíme v barvě dle vaší potřeby již od jednoho kusu. Vybrané modely kuchařských šátků naleznete také v našem e-shopu.

barevnice šátky kuchařský šátek kuchařský šátek kuchařský šátek

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy