Kuchařské rondony

Vyrobíme pro vás zakázkové kuchařské rondony, různých barev dle vašich požadavků, kuchařské rondony pánské či dámské, klasické bílé, různobarevné, s ozdobným výpustkem, s dlouhým, nebo krátkým rukávem. Na kuchařský rondon vám vyšijeme nebo natiskneme logo restaurace, hotelu, firmy, jméno, atd.. Máte-li zájem o standartní model kuchařského rondonu navštivte náš e-shop. Zakázkové kuchařské rondony vyrobíme i v nadměrných či atypických velikostech. Zakázková výroba již od jednoho kusu.

Na této stránce je náhled kuchařských rondonů z naší zakázkové výroby přímo pro konkrétní zákazníky. Slouží jako inspirace a ukázka toho co jsme schopni vyrobit.

Základní modely kuchařských rondonů naleznete také v našem e-shopu.

 

Kuchařský rondon pánský

Klasický bílý kuchařský rondon zcela jistě ocení každý správný kuchař. Lze ozdobit barevným výpustkem. Zhotovíme pro vás kuchařský rondon z příjemného materiálu, který vám usnadní práci. Na kuchařský rondon zhotovíme logo či jméno. Nabízíme také zakázkové kuchařské rondony kombinované, bílá s jinou barvou, bílá s ozdobným límečkem, nebo bílá s ozdobnou trikolórou.

Vyrobíme pro vás také kuchařské rondony v široké barevné škále a to buď jednobarevných, a nebo vícebarevných. Vše dle vašich přání a požadavků. Výroba již od jednoho kusu i v nadměrných či atypických velikostech. Disponujeme širokou paletou barev skladem, což zaručuje krátké termíny dodávky zboží.

 

Kuchařské rondony bílé

Zakázkové pánské kuchařské rondony klasické bílé barvy.

kuchařský rondon bílý kuchařský rondon bílý kuchařský rondon bílý Evropská unie kuchařský rondon Germany kuchařský rondon bílý u anděla

 

Kuchařské rondony barevné

Zakázkové kuchařské rondony pánské různé barevné kombinace.

kuchařský rondon černý kuchařský rondon modrý kuchařský rondon žlutý jordis kuchařský rondon modrý Evropská unie kuchařský rondon šedý ibc kuchařský rondon bordó mariani pizza

 

Kuchařský rondon dámský

Zhotovíme pro kuchařky rondony dámské s krátkým i dlouhým rukávem, skvěle padnoucí v široké velikostní a barevné škále. Na kuchařský rondon vám zhotovíme logo či jméno, dle vašeho přání jak výšivku nebo potisk. Výroba již od jednoho kusu. Základní modely dámských kuchařských rondonů naleznete také v našem e-shopu.

kuchařský rondon černýkuchařský rondon červenýkuchařský rondon dámský fialovýkuchařský rondon bordo

 

Kuchařský rondon krátký rukáv

Pánské a dámské kuchařské rondony s krátkým rukávem

Veškeré kuchařské rondony nabízíme také v provedení s krátkým rukávem. Tyto modely zcela jistě oceníte v letních dnech, při grilování, nebo přípravě pokrmů ve venkovních prostorách.

kuchařský rondon bílý dámskýkuchařský rondon bílý itálie pizza marianikuchařský rondon šedýkuchařský rondon černýkuchařský rondon česká republikakuchařský rondon dámský fialový

 

Kuchařské rondony v detailu...

Snažíme se kuchařské rondony neustále vyvíjet k lepší funkčnosti a pohodlí pro uživatele. Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a z konzultací s našimi zákazníky. Dobře si uvědomujeme, že kuchařský rondon je pracovní oděv, který každý dobrý kuchař používá v každodenním provozu a je tedy důležité ho co nejvíce přizpůsobit jeho potřebám. Dbáme na kvalitní zpracování všech detailů na funkčnost a kvalitu použitých materiálů. Výsledkem jsou kuchařské rondony vysoké kvality, které oceníte při každodenním pracovním nasazení.

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy