Oděvy pro číšníky a servírky

Vyrobíme pro vás různobarevné zakázkové číšnické vesty. Elegantní číšnické vesty bez podšívky zlepší vzhled personálu ve vaší restauraci. Na vestu vám vyšijeme či natiskneme logo restaurace, hotelu, nebo firmy. Zakázkové oděvy pro číšníky a servírky vyrábíme již od jednoho kusu. 

 

Číšnická vesta

Číšnické vesty pánské a dámské

Nabízíme pro vás číšnické vesty v barevném provedení dle vašich požadavků. Naše skladové zásoby materiálu umožňují rychlost a flexibilitu při realizaci vašeho požadavku.

Širokou nabídku oděvů pro číšníky a servírky naleznete také v našem e-shopu zde.

 

číšnická vesta číšnická vesta číšnická vesta číšnická vesta číšnická vesta

 

Zástěra pro číšníky

Zástěry do pasu a s laclem pro číšníky, servírky a obsluhující personál

Nabízíme pro vás zástěry v různých barev, střihů a délek dle vašich potřeb.

Širokou nabídku zástěr pro číšníky a servírky naleznete také v našem e-shopu zde.

 

zástěra pro servírky černá zástěra pro číšníky černá hora zástěra do pasu caffé hnědá zástěra s laclem čokoláda zástěra s laclem caffé béžová zástěra s rozparkem

 

Na zakázku vám také zhotovíme pánské číšnické kalhoty či kalhoty a sukně pro servírky. V našem internetovém obchodě také naleznete široký sortiment oděvů pro obsluhující personál, jako jsou košile, polokošile, trička, obuv, aj.

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy