Ubrusy, utěrky, prostírání, bryndáky

Zhotovíme do vaší restaurace či hotelu zakázkové textilní ubrusy, prostírání nebo utěrky. Rozměry a barvy dle vašich požadavků. Na ubrus a prostírání vyšijeme či natiskneme logo. Výroba již od jednoho kusu. Zde je ukázka z naší realizované výroby.

Základní modely bryndáků a svatebních bryndáků naleznete také v našem e-shopu.

 

Ubrus, prostírání, utěrka

Zhotovíme ubrusy, prostírání v rozměru a barvě dle vašich potřeb. Široká skladová zásoba materiálu nám umožní rychlou realizaci vašeho požadavku.

ubrus prostírání prostírání

 

Bryndák, svatební bryndák

Bryndáky pro dospělé, narozeninové bryndáky

Bryndáky ke stolování do restaurací slouží k ochraně hostů před nechtěným ušpiněním a zároveň je reklamou vašeho podniku. Také může sloužit jako hezký dárek k narozeninám, jmeninám, atd.. Barvu a výšivku či potisk zhotovíme dle vašich požadavků a přání. Výroba již od jednoho kusu.

bryndák bryndák svatební bryndák nevěstasvatební bryndák ženichbryndák bryndák

Svatební bryndáky s výšivkou

Speciální svatební bryndák ochrání před nechtěným ušpiněním při klasickém "krmení" polévkou novomanželů. Poslouží také jako efektní prvek na fotkách, které budou vzpomínkou na tento slavnostní okamžik. Výšivku, tisk a barvu zhotovíme dle požadavků (jména, datum, svatební motiv, aj.). Vhodné jako dárek. Výroba již od jednoho kusu.

svatební bryndák svatební bryndák bryndáky nevěstaženich

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy