Pracovní oděvy a ochranné oděvy

Vyrobíme pro vás širokou škálu zakázkových pracovních oděvů dle vašich přání a požadavků. Můžete se inspirovat ukázkou z realizované zakázkové výroby a nebo nám přímo sdělit vaše představy. Disponujeme širokou skladovou zásobou materiálu, tudíž pro vás vyrobíme kvalitní zakázkové pracovní oděvy v krátkém termínu. Samozřejmostí je opatření pracovních oděvů výšivkou či potiskem dle vašich požadavků.

Pohodlí a vysoká odolnost

Objevte nebývale pohodlné pracovní oděvy. V naší dílně vznikají výrobky, které splňují všechna důležitá kritéria. Jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, nabízejí komfort při nošení v práci a navíc jsou za velmi výhodné ceny.

Dodáme vám pracovní pláště, kalhoty, bundy, blůzy, vesty a mnoho dalších pracovních a ochranných oděvů. Při výrobě používáme speciální programy pro tvorbu a úpravu střihu, což vám umožňuje získat pracovní oděvy na míru, a to ve velmi krátkém termínu. Nečekejte až vám současné pracovní oděvy přestanou sloužit, objednejte si nové včas.

Zakázková výroba pracovních oděvů nemusí být drahá

Víte, že pracovní oděvy na zakázku lze ve finále získat často za nižší cenu, nežli sériově vyráběné kusy? Kvalitní oděvy vydrží déle, nepotřebujete je tak často obměňovat a tudíž vyjdou levněji než pracovní oděvy levné a nekvalitní, které jsou často nabízené v supermarketech a hobbymarketech. Takové oděvy mohou být šité na míru a poskytnou tak jejich uživatelům ještě vyšší úroveň pohodlí. Pracovní oděvy vám opatříme libovolným potiskem, nebo výšivkou. Vaši pracovníci tak budou snadno rozeznatelní a navíc získáte zdarma dobrou reklamu pro svoji firmu. Kontaktujte nás a získejte více informací o výrobě pracovních oděvů na zakázku.

 

Základní kategorie zakázkové výroby pracovních oděvů

Více informací o výrobcích naleznete v jednotlivých kategoriích níže.

Zákaznický servis

Zakázková výroba - zaměření a konzultace 

Nabízíme možnost zaměření a konzultace s odborným pracovníkem. Po předchozí telefonické domluvě je možné předvedení, změření a vyzkoušení vzorků  konzultaci vhodných výrobků v prodejním skladě Šitbořice

 

E-shop - ověření, konzultace objednávky

Jako nadstandardní službu nabízíme našim zákazníkům, kteří nakupují v internetovém obchodě telefonické ověření objednávky, kdy náš odpborný pracovník probere se zákazníkem jeho objednávku, zkonzultuje vybrané velikosti a případně poradí při výběru. V případě požadavku na opatření výrobku výšivkou či potiskem probere se zákazníkem podrobnosti.

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

 

 

 

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy