Dětské pracovní oděvy

Vyrobíme pro vás či vaši firmu, dětské pracovní oděvy 2-16let (dále už dospělé velikosti), které mohou sloužit, jako dárkové zboží, nebo jako reklama pro vaše zákazníky. Výroba již od jednoho kusu. Zde je ukázka z naší realizované výroby. Můžete si také vybrat z nabídky dětských oděvů v našem e-shopu.

Dětské pracovní oděvy

Dětské montérkové kalhoty do pasu, kalhoty s laclem, kombinézu, nebo kuchařský rondon, to vše pro vás vyrobíme na zakázku již pro děti od dvou let.

dětské kalhoty s laclem dětské kalhoty s laclem dětské kalhoty s laclem dětské kalhoty s laclem dětské kalhoty modre dětská pracovní kombinéza dětský kuchařský rondon

 

Doplňkový dětský textil

Nabízíme pro děti doplňkový textil, dětská trička, termoprádlo, aj.. Na veškerý textil pro vás zhotovíme výšvku a potisk.

dětské tričko černédětské tričko bílé dětské tričko žluté termoprádlo dětské termoprádlo dětské termoprádlo dětské

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy