Oděvy pro zdravotníky, záchranáře a personál nemocnic

Nabízíme pro vás zakázkovou výrobu oděvů pro zdravotníky, záchranáře, a personál nemocnic. Zhotovíme veškerý sortiment zboží dle vašich požadavků a potřeb. bílé oděvy pro lékaře či zdravotní sestry, reflexní oděvy pro záchranáře, nebo oděvy na míru pro ostatní personál v nemocnicích. V případě požadavku na zakázkovou výrobu nás kontaktujte.

Pracovní oděvy pro nemocniční personál

Nabízíme veškeré oděvy na míru dle vašich přání pro personál nemocnic od lékařů pro pracovníky úklidu. Vybrané modely oděvů naleznete také v našem e-shopu.

vesta záchranář bunda záchranář bunda záchranář plus kalhoty s laclem záchranář reflexní bunda pro záchranáře a zdravotníky červená reflexní bunda pro záchranáře a zdravotníky červená plášť bílý lékař zástěra přes hlavu zelená úklid kalhoty bílé zdravotník Kšiltovka čepice SDH Jankovice

 

Doplňkový textil a obuv

Trička, polokošile, fleece bundy a vesty, funkční prádlo, pracovní obuv

Dále nabízíme širokou škálu doplňkového textilu, tedy trička, polokošile, mikiny, vesty, funkční prádlo a pracovní obuv. Na veškerý textil zhotovíme výšivku nebo potisk dle vašeho přání.

tričko pro záchranáře polokošile pro záchranáře polokošile bílá fleece bunda červená trmoprádlo, funkční prádlo bílé

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy