Pracovní bundy, blůzy, vesty

Zakázkové pracovní bundy, pracovní blůzy, nebo pracovní vesty to vše v nejrůznějších barevných a střihových úpravách přesně pro vaši profesi. Třeba 3M reflexní pásky, zesílené lokty, kapsa na mobilní telefon, nebo speciální kapsy, pro nás není žádný problém. Výroba již od jednoho kusu.

Navštivte náš e-shop sekci zimní oděvy, kde pro vás také nabízíme vetší sortiment zimních či nepromokavých pracovních bund a vest.

Vybrané modely pracovních bund a blůz naleznete také v e-shopu.

Pracovní bundy a zimní pracovní bundy

Pracovní bundy

Pracovní bundy jsou vhodné téměř pro všechny profese. Nejenže splní funkci jako pracovní oděv, ale také při správném zvolení barev a vhodném použití loga rovněž poslouží jako prvotřídní reklama pro vaši firmu. Různé střihové úpravy či různobarevné kombinace, tak aby vám pracovní bunda co nejvíce vyhovovala? To pro nás není žádný problém. Zde je ukázka z realizované zakázkové výroby pracovních bund pro naše zákazníky. Základní modely pracovních bund je možné vybrat v našem e-shopu.

pracovní bunda egger pracovní bunda zelená jimara pracovní bunda modrá lentus  pracovní bunda modrá

Zimní pracovní bundy

V zimním a sychravém období zcela jistě rádi využijete naší nabídku zateplených a nepromokavých zimních bund. Širší nabídku zimních bund naleznete v také našem e-shopu. Na bundu vám dle přání vyšijeme či natiskneme logo firmy.

zimní bunda modrá aplus fleece bunda červená řeznictví francouz reflexní zimní bundy zimní bunda černá zimní bunda šedá urban

 

Pracovní blůzy

Pracovní blůza je střihově méně složitý model, než pracovní bunda. Je vhodný zejména pro stavební obory (zedník, malíř, atd.). Vyrobíme pro vás model dle vašich představ již od jednoho kusu. Na pracovní blůzu také natiskneme nebo vyšijeme logo vaší firmy. Základní modely pracovních blůz naleznete také v našem e-shopu.

pracovní blůza bílá pracovní blůza profi am bau pracovní blůza melír šedý pracovní blůza modrá pramos okna

 

Pracovní vesty

Pracovní vesty a oteplené zimní vesty

Pracovní vesty přijdou vhod zejména v letním období, kdy potřebujete mít po ruce nářadí, mobil, klíče, atd. A je příliš teplo na použití pracovní bundy. V zimním či chladném období jistě oceníte oteplenou vestu jako doplněk pracovního oděvu. Na pracovní vestu vám také samozřejmě natiskneme nebo vyšijeme logo firmy. Samozřejmostí je výroba od jednoho kusu. Můžete si také vybrat z nabízených pracovních vest v našem e-shopu.

pracovní vesta lomax pracovní vesta lomax záda pracovní vesta opel auto  reflexni vesta ceska pojistovna

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy