Pracovní kalhoty, kraťasy, krátké kalhoty

Zakázkové pracovní kalhoty pro vás vyrobíme v nejrůznějších barevných kombinacích a střihových úpravách dle vašich požadavků přesně pro vaši profesi (reflexní 3M pásky, zesílená kolena, speciální kapsy, atd.). Nabízíme vám kalhoty do pasu, kalhoty s laclem, pracovní kraťasy, pracovní kalhoty 3/4, nebo pracovní kraťasy s laclem. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou pracovních kalhot, které se odrážejí ve vysoké propracovanosti a kvalitě výrobků. Zde je ukázka z naší zakázkové výroby. Zakázkové pracovní kalhoty vyrobíme již od jednoho kusu.

Vybrané modely pracovních kalhot a kraťasů také v našem e-shopu.

Pracovní kalhoty do pasu

Nabízíme opravdu širokou škálu pracovních kalhot pro veškeré profese. U nás si zkrátka vybere každý. Střihové úpravy, délka nohavic, barevné provedení vše dle přání zákazníka, to je pro nás samozřejmost. Výroba již od jednoho kusu.

Pracovní kalhoty s vystuženým kolenempracovní kalhoty reflexnímalířské kalhotypracovní reflexní kalhoty

 

Pracovní kalhoty s laclem

Pracovní kalhoty s laclem jsou určeny pro zákazníky, kteří mají při práci rádi "své pohodlí a komfort". Kvalitní materiály, skvěle padnoucí střih to je základ opravdu dobrých pracovních kalhot s laclem. Na veškeré kalhoty vám zhotovíme firemní výšivku či potisk.

kalhoty s lalcem lomax Kalhoty s laclem opel auto Kalhoty s laclem Škoda auto Kalhoty s laclem modré Volvo Kalhoty s laclem Egger

Kalhoty s laclem tmavě modré Mazda Kalhoty s laclem šedé Kalhoty s laclem modré Kalhoty s laclem bílé Bohemians 1905 

 

Pracovní kraťasy, krátké pracovní kalhoty

Kraťasy

Pracovní kraťasy jsou nepostradatelným pracovním oděvem pro horké letní dny. Vyrobíme je pro vás v libovolné barevné kombinaci a ve střihové úpravě tak, aby vám co nejvíce usnadnili práci.

Pracovní kalhoty capri, 3/4 délka

Takzvané Capri kalhoty, neboli kalhoty 3/4 délky, jsou pro ty pro které jsou pracovní kraťasy krátké a pracovní kalhoty zase dlouhé, no prostě je zcela jistě oceníte při práci v letě, nebo v provozu kde vám je při práci opravdu horko.

Pracovní kraťasy s laclem, krátké pracovní kalhoty s laclem

Verze prcovních kraťasů pro ty, kteří preferují pracovní kalhoty s laclem. Pracovní kalhoty s laclem pro vás vyrobíme v libovolné délce, přesně dle vašeho praní. Výroba již od jednoho kusu.

pracovní kraťasy pracovní kraťasy bílé pracovní kraťasy modré

 

Nadměrné pracovní kalhoty

Díky špičkovému střihovému programu jsme pro Vás schopni vyrobit pracovní oděvy i v nadměrných či atypických rozměrech.

nadměrné pracovní kalhoty, oděvy

Chcete vědět více?
Zákaznická podpora
tel.: +420 777 703 761
email: info@dandysro.cz

Zákaznická podpora je tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 17:00

Tovar.sk - porovnanie cien NajVyber.sk Hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů internetové obchody NEJshopy.eu Katalog obchodů Katalog internetových obchodů Internetové obchody online, srovnání cen - Dobchody.cz Katalog-e-shopu.cz - Katalog eshopů a internetových obchodů TipShops.cz - obchody Oděvy, spodní prádlo, obuv Pracovné odevy